SIATKÓWKA. Kęczanin musiał uznać wyższość drużyny z Warszawy

Paweł Obstarczyk  |   Siatkówka  |   28 lutego 2015 23:59


Juniorzy Kęczanina Kęty przegrali w pierwszym meczu drugiej fazy turnieju ćwierćfinałowego z Metrem Warszawa 0:3.

W drużynie ze stolicy Polski grają siatkarze, którzy mają już za sobą występy w Młodej Lidze, a nawet w Plus Lidze w zespole AZS Politechnika Warszawska. Do tego część siatkarzy Metra zdecydowanie przewyższała przeciwników warunkami fizycznymi. Rywal Kęczanina w każdym secie udowadniał, że jest drużyną lepszą.

Klub z Kęt ma jeszcze teoretyczne szanse na awans do półfinałów. Musiałby jednak wygrać z Effectorem Kielce i liczyć na dobry dla siebie wynik spotkania Karpatów z Metrem.

– Obie drużyny dzieliła dziś przepaść. Chodzi o kwestię ogrania, wyższego poziomu rozgrywek ligowych w Młodej Lidze i warunków fizycznych. Niektórzy siatkarze Kęczanina są  jeszcze w młodszej kategorii wiekowej – tłumaczy członek zarządu Kęczanina.

Sobota 28 lutego Kęczanin Kęty – Metro Warszawa 0:3 (15:25, 12:25, 14:25)

Wyniki pozostałych sobotnich meczów:
grupa finałowa MOSiR Karpaty Krosno – Effector Kielce 0:3 (27:29, 20:15, 22:25)
o miejsca 5 – 6 STS Skarżysko-Kamienna – Cisy Nałęczów 0:3 (19:25, 16:25, 23:25)

Mecze niedzielne:
Kęczanin Kęty – Effector Kielce godz. 10
Karpaty Krosno – Metro Warszawa 45 minut po meczu Kęczanina.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.