Rezerwy Hutnika lepsze od Grunwaldu. Kęczanin wygrał

Paweł Obstarczyk  |   Siatkówka  |   29 listopada 2015 23:04

Hutnik Dobry Wynik II wygrał z Grunwaldem 3:1. Kęczanin wygrał 3:0 z Zalewem Świnna Poręba.

W pierwszym secie gospodarze szybko osiągnęli dużą przewagę. Goście nie zdołali się podnieść i tą część przegrali zdecydowanie. W drugiej części klub z Chełmka zagrał lepiej niż wcześniej i wygrał do 23. W trzeciej odsłonie członkowie krakowskiego zespołu odskoczyli na spore prowadzenie. Grunwald częściowo odrobił straty, ale gospodarze nie oddali wygranej. Czwarty set zaczął się dobrze dla przyjezdnych. Hutnik wyrównał, a później wypracował sobie przewagę. Ostatecznie gospodarze wygrali do 18, a cały mecz 3:1.

Hutnik Dobry Wynik II Kraków – Grunwald Chełmek 3:1 (25:15, 23:25, 25:20, 25:18)

Hutnik Dobry Wynik II Kraków: Fremel, Jedwabny, Żuchowski, Daniel, Ćwiertnia, Pysz, Waloch, Pawelec, Fenoszyn, Garguła, Zabawa. Trener: Łukasz Przybyła.

Grunwald Chełmek: Drobisz, Wabik, Paliwoda, Nowak, Urbaniak, Szyszka, Sarna, Słysz, Rejdych. Trener: Marek Nowak.

Trzecioligowy Kęczanin wygrał 3:0 z Zalewem Świnna Poręba.

Kęczanin Kęty – Zalew Świnna Poręba 3:0 (25:13, 25:17, 25:22)

Kęczanin Kęty: Wątroba, Puchała, Szłapa, Dźwigoń, D. Banaś, K. Banaś, Bycz, Kowalczyk, Krupa, Przybycień.

Zalew Świnna Poręba: Dyduch, Piwowarczyk, Bednarczyk, Kołodziejczyk, Olszewski, Prorok, Kuczak, Koźbiał, Cygan, Kolasa, Cisoń.