Młodziczki Setbolu czwarte w finale wojewódzkim. Nie awansowały do 1/4 MP

0 Paweł Obstarczyk  |   Siatkówka  |   30 marca 2018

Młodziczki Setbolu Oświęcim zajęły czwarte miejsce w finale województwa Małopolskiego i odpadły z rywalizacji o mistrzostwo Polski.W Starym Sączu spotkało się siedem najlepszych zespołów małopolskich. Po rundzie ligowej Setbolówki zajmowały pierwsze miejsce w rankingu. Chciały potwierdzić tą pozycję w finałach, choć wiedziały o tym, że poziom będzie wyrównany.

W fazie grupowej najpierw przegrały 0:2 z Popradem Stary Sącz – Krynica, a później wygrała 2:0 z Spartą Kraków. W kolejnych meczach Setbol musiał uznać wyższość rywalek. W półfinale uległ MKS MOS Wieliczka 0:2, a w meczu o trzecie miejsce przegrał z Sandecją Nowy Sącz. Ta ostatnia porażka przesądziła o tym, że zawodniczki oświęcimskiego nie awansowały do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Wyniki Setbolu:
Dwójka Poprad Stary Sącz – Krynica – Setbol Oświęcim 2:0 (25:11, 25:18)
Setbol Oświęcim – Sparta Volleyball Kraków 2:0 (25:15, 25:18)

półfinał:
Setbol Oświęcim – MKS MOS Wieliczka 0:2 (16:25, 19:25)

mecz o trzecie miejsce:
Sandecja Nowy Sącz -Setbol Oświęcim 2:0 (25:12, 26:24)

Ostateczna kolejność finału: 1. MKS MOS Wieliczka, 2. Dwójka Poprad Stary Sącz – Krynica, 3. Sandecja Nowy Sącz trzy pierwsze awans do 1/4  MP, 4. Setbol Oświęcim, 5. MKS Andrychów, 6. Sparta Kraków, 7. PMOS Chrzanów

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa