Zwycięstwo TS Hejnału po dobrej grze

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 czerwca 2021 14:37

Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z Sokołem Przytkowice 4:1. Trener jest zadowolony z postawy swojej drużyny.

Pierwsi z gola cieszyli się zawodnicy Sokoła. W 23. minucie po prostopadłym zagraniu od kolegi z drużyny Ostafin wymanewrował bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Na odpowiedź przyjezdnych nie trzeba było długo czekać. W 25. Nowicki dobrym podaniem uruchomił Oczkowskiego, który wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.  W 35. minucie B. Dudzic zagrał piłkę w pole karne. Obrońca Sokoła przeciął podanie w  taki sposób, że ta wpadła prosto pod nogi brata zagrywającego. P. Dudzic nie miał problemu ze strzałem do pustej bramki.

W 50. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany by Ogórek. Skutecznie z wapna uderzył strzelec poprzedniego gola. W 55. minucie było 1:4. Obrońca Sokoła podawał do swojego kolegi z drużyny. Podanie przejął B. Dudzic, który wykorzystał to, że bramkarz również ustawiony był do rozegrania i uderzył precyzyjnie z 18 metrów z pierwszej piłki.

„Wreszcie zagraliśmy bardzo dobry mecz na świetnie przygotowanym boisku. Stracony gol nie podłamał nas i szybko strzeliliśmy dwa gole. Cały czas kontrolowaliśmy spotkanie” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Piątek 11 czerwca Sokół Przytkowice – Team Sport Hejnał Kęty 1:4 (1:2)
Bramki: 1:0 Ostafin (23.), 1:1 Oczkowski (25.), 1:2 P. Dudzic (35.), 1:3 P. Dudzic rzut karny (50.), 1:4 B. Dudzic (55.)

Skład Teamu Sportu Hejnału Kęty: Zieliński, Ogórek (80. Wysogląd), Januszyk, Karpiński, Rogala, Nowicki (40. Żmuda), Jurczak (65. Majdak), Oczkowski (70. Nycz), Cepiga, B. Dudzic (75. Waluś), P. Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .