Zwycięstwo TS Hejnału po dobrej grze

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 czerwca 2021 14:37

Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z Sokołem Przytkowice 4:1. Trener jest zadowolony z postawy swojej drużyny.

Pierwsi z gola cieszyli się zawodnicy Sokoła. W 23. minucie po prostopadłym zagraniu od kolegi z drużyny Ostafin wymanewrował bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Na odpowiedź przyjezdnych nie trzeba było długo czekać. W 25. Nowicki dobrym podaniem uruchomił Oczkowskiego, który wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.  W 35. minucie B. Dudzic zagrał piłkę w pole karne. Obrońca Sokoła przeciął podanie w  taki sposób, że ta wpadła prosto pod nogi brata zagrywającego. P. Dudzic nie miał problemu ze strzałem do pustej bramki.

W 50. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany by Ogórek. Skutecznie z wapna uderzył strzelec poprzedniego gola. W 55. minucie było 1:4. Obrońca Sokoła podawał do swojego kolegi z drużyny. Podanie przejął B. Dudzic, który wykorzystał to, że bramkarz również ustawiony był do rozegrania i uderzył precyzyjnie z 18 metrów z pierwszej piłki.

„Wreszcie zagraliśmy bardzo dobry mecz na świetnie przygotowanym boisku. Stracony gol nie podłamał nas i szybko strzeliliśmy dwa gole. Cały czas kontrolowaliśmy spotkanie” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Piątek 11 czerwca Sokół Przytkowice – Team Sport Hejnał Kęty 1:4 (1:2)
Bramki: 1:0 Ostafin (23.), 1:1 Oczkowski (25.), 1:2 P. Dudzic (35.), 1:3 P. Dudzic rzut karny (50.), 1:4 B. Dudzic (55.)

Skład Teamu Sportu Hejnału Kęty: Zieliński, Ogórek (80. Wysogląd), Januszyk, Karpiński, Rogala, Nowicki (40. Żmuda), Jurczak (65. Majdak), Oczkowski (70. Nycz), Cepiga, B. Dudzic (75. Waluś), P. Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.