Zwycięstwo LKS Palczowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 października 2021 08:41

LKS Palczowice wygrał na wyjeździe z Pogórzem Gierałtowice 3:1.

W 21. minucie Miętka zagrał prostopadle do Scąbera, który wykorzystał sytuacje jeden na jeden z bramkarzem. W 30. minucie Pogórze wyrównało. Po błędzie obrony rywali sytuacje sam na sam z bramkarzem wykończył Frączek.

W 60. minucie sędzia orzekł zagranie ręką jednego z zawodników zespołu z Gierałtowic w polu karnym. Skutecznie z wapna uderzył P. Folga. W 84. minucie Cienkosz zagrał za obrońców. Scąber zszedł z piłką na lewe skrzydło i zagrał wzdłuż szesnastki. Tam formalności dopełnił P. Folga.

„Nie weszliśmy dobrze w mecz. Gdyby rywale wykorzystali swoje sytuacje, to przegrywalibyśmy 0:3. Bramkarz zaprezentował się jednak się bardzo dobrze. W drugiej połowie zagraliśmy dużo lepiej i zasłużenie wygraliśmy” – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

Sobota 25 września Pogórze Gierałtowice – LKS Palczowice 1:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Scąber (21.), 1:1 Frączek (30.), 1:2 P. Folga rzut karny (60.), 1:3 P. Folga (84.)

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Leśniak, Gałązka, Hałat, Kamski, Makuch, K. Ligus (46. J. Ligus), Szatan (80. Kurek), Maślanka, Potoczny, Szczelina (72. Krzemień), Frączek.

LKS Palczowice: Stańko, A. Folga (75. Mruczek), Hercog, Nowokuński, Zięcik, Cienkosz, Miętka, K. Kowalczyk, B. Kowalczyk, Nowak, Scąber, Folga. Trener: Patryk Cienkosz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .