Zwycięstwo Korony w pierwszym meczu Formy w roli trenera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 sierpnia 2020 16:08

W pierwszej kolejce B Klasy Korona Harmęże wygrała na wyjeździe z LKS Palczowice 4:1. Był to pierwszy oficjalny mecz Patryka Formy w roli trenera jakiejkolwiek drużyny seniorskiej.

 

W 19. minucie błąd obrońcy LKS Palczowice wykorzystał Tyran. Odebrał mu piłkę i zagrał do A. Formy, który otworzył wynik spotkania. W 39. minucie po rzucie rożnym i dobrym strzale głową Rychlewicza było 0:2.

W 52. minucie nadzieje gospodarzom dał Dzidek. Otrzymał piłkę od Kowalczyk, wymanewrował rywala i uderzył precyzyjnie z 16 metrów. W 63. minucie drugi raz w tym meczu błąd obrońców rywali wykorzystał Rychlewicz i było 1:3. W 65. minucie Baran zagrał do Tyrana, a ten ustalił wynik spotkania.

 

,,Cały czas kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Jestem dumny z postawy naszej drużyny, bo jechaliśmy na mecz bez ośmiu podstawowych zawodników” – powiedział Patryk Forma, grający trener Korony Harmęże.

,,Dziś wygrali lepsi. My mamy swoje problemy kadrowe związane z pandemią koronawirusa. Przygotowanie nie przebiegało, jak powinno. Musimy zabrać się do roboty i włączyć inne myślenie” – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

Sobota 8 sierpnia LKS Palczowice – Korona Harmęże 1:4 (0:2)
Bramki: 0:1 A. Forma (19.), 0:2 Rychlewicz (39.), 1:2 Dzidek (52.), 1:3 Rychlewicz (63.), 1:4 Tyran (65.)

Składy:
LKS Palczowice: Nowokuński, Nidecki, Romanowski, Rokowski, Molenda (46. Folga) Cienkosz, Para, K. Kowalczyk, Czopek, Dzidek (65. Głąb), B. Kowalczyk. Trener: Patryk Cienkosz.

Korona Harmęże: Ochman, Foks, Zieliński, Pachacz (72. Mroczek), A. Forma (70. Mroczek), Skiernik, P. Forma (65. Rąba), Baran, K. Majewski, Rychlewicz, Tyran. Trener: Patryk Forma.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa