Zwycięstwo JKH GKS. Grają dalej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 marca 2022 09:55

Re-Plast Unia przegrała po dogrywce z JKH GKS 3:4. Zespół z Oświęcimia prowadzi 3:1 i nadal brakuje mu jednego zwycięstwa do awansu.

W 7. minucie Bondaruk doszedł do zagranego pod bramkę  przez Ševčenke krążka i skierował go do siatki. W 10. minucie Rogov podał do zupełnie nieobstawionego W. Streltsova, który wykorzystał to, że miał sporo miejsca i czasu i zdobył gola.

W 13. minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Nalewajka podjechał z gumą pod bramkę, ale nie pokonał R. Kowalówkę. Dobitka z bliska Bahaleishy była jednak skuteczna. W 17. minucie Da Costa z poświęceniem i trochę dzięki szczęściu wpakował krążek do siatki i wyrównał stan rywalizacji.

W 23. minucie Paś oddał dobry strzał na przeciwległy róg, więc było 3:2. W 34. minucie S. Kowalówka popracował na obrońcy zespołu rywali i zablokował go. Wykorzystał to Krzemień. Zawodnik Re-Plastu Unii znalazł sposób na Kielera.

Do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka. W czwartej minucie tej części gry bramkę zdobył Rác.

Kolejny mecz w niedzielę 27 marca o godz. 18. Odbędzie się on w Oświęcimiu.