Zwycięstwo dedykowali zmarłym kibicom

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 października 2021 15:25

Orzeł Witkowice wygrał 4:0 z mocno osłabionym kadrowo Pulsem Broszkowice.

W 2. minucie po świetnej akcji w środku Bąba zagrał ze środka w szesnastkę, a gola zdobył Hankus. W 13. minucie z prawej strony wrzucił Jedliński. Bramkę strzałem głową zdobył Jasiński. W 55. minucie gospodarze szybko wykonali rzut wolny. Zaskoczyli tym przeciwników. W sytuacji sam na sam z bramkarzem dobrze zachował się Jedliński. W 71. minucie Walus otrzymał piłkę od Jedlińskiego i pokonał bramkarza bardzo efektownym strzałem pod poprzeczkę.

„Najważniejsze w tym meczu było to, by wyrazić szacunek dwóm kibicom i działaczom, którzy zmarli w poprzednim tygodniu. Chodzi o Krystiana Treścińskiego i Franciszka Waligórskiego. Jeden z nich był dziadkiem naszego młodego zawodnika. Jeśli chodzi o sam mecz, przeciwnik zagrał dziś słabo. My to wykorzystaliśmy przejmując inicjatywę i dominując cały czas. Myślę, że nasi kibice powinni być zadowoleni” – powiedział Marek Kudłacik, grający trener Orła Witkowice.

„Byliśmy dziś zdziesiątkowani. Nie mieliśmy nikogo na zmianę. Wierzyliśmy w sukces, ale tym razem się nie udało. Patrzymy z nadzieją w przyszłość i będziemy chcieli się odbić po tej porażce” – powiedział Łukasz Kumor z Pulsu Broszkowice.

Sobota 23 października Orzeł Witkowice – Puls Broszkowice 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Hankus (2.), 2:0 Jasiński (13.), 3:0 Jedliński (55.), 4:0 Walus (71.)

Składy:
Orzeł Witkowice: Kudłacik (65. Nowowiejski), Walus, Janeczko, Dybał, Gros, Hankus, Kuźma (80. Jekiełek), Jedliński (60. Mitoraj), Bąba (75. Olszowski), Szypuła, Jasiński (70. Ochman). Trener: Marek Kudłacik.

Puls Broszkowice: Strzelecki, Krompiec, Żak, Marcin Barciak, M. Wanat, Ł. Kumor, Jończyk, Mukutadze, Olkusznik, Bagaziński, Janik. Trener: Grzegorz Kmiecik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .