Zrealizowali plany i zdobyli trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 września 2021 16:04

KS Chełmek wygrał w Białce 4:2. Trener zwycięskiej drużyny jest zadowolony nie tylko z punktów ale też z realizacji planu taktycznego.

Na wynik spotkania na pewno miał wpływ czas od 28. do 32. minuty. W tym okresie dwa gole zdobył Drobniak. W 42. minucie pierwszego w tym meczu gola zdobył Hutyria.

W drugiej połowie też było 1:2 dla przyjezdnych. Dla nich trafili Wesecki i Kalita. Między tymi trafieniami na listę strzelców wpisał się Puzik.

„Od początku meczu chcieliśmy narzuciliśmy swój twardy styl gry. Dobrze wyglądaliśmy w pressingu na poziomie całego zespołu i indywidualnie. Przyjechaliśmy do Białki z założonym celem, którym była gra piłką i kontrolować przebieg gry. Ta sztuka nam się udała. Dobrze prezentowaliśmy się też w ataku pozycyjnym przez co zmuszaliśmy naszych rywali do błędów w defensywie. Teraz przed nami kolejny ciężki tydzień pracy” – podsumował spotkanie Kamil Orawczak, trener KS Chełmek.

Sobota 18 września Tempo Białka – KS Chełmek 2:4 (1:2)
Bramki: 0:1 Drobniak (28.), 0:2 Drobniak (32.), 1:2 Hutyria (42.), 1:3 Wesecki (67.), 2:3 Puzik (85.), 2:4 Kaleta (90.)

Tempo Białka: Wałach, Groń, Palarczyk, Mentel (72. Gruca), Wacławik (62. Rupa), Marek, Piekarczyk, Motor, Puzik, Woźny, Hutyria (62. Janeczek).

KS Chełmek: Koterwa, Pędrys, Wesecki, Sidor, Kantek, Bloch, Savalenko, Kustra (88. Księżyc), Kaleta, Bury, Drobniak. Trener: Kamil Orawczak.