Znamy terminy rozpoczęcia rozgrywek ligowych seniorów, juniorów, trampkarzy i młodzików

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 czerwca 2020 18:07

Zarząd PPN Oświęcim ustalił i podał do publicznej informacji terminy rozpoczęcia rozgrywek. Znamy też szczegóły finału Pucharu Polski i rozgrywek w kolejnym etapie.

Rozgrywki A klasy rozpoczną są 8/9 sierpnia, a zakończą 31 października. Klasa B wznowi rozgrywki w  tym samym czasie, a zakończy 7/8 listpada.

Zawodnicy grający w zespołach z II Ligi Juniorów starszych przystąpią do rozgrywek 5 września. Ostatni mecz rundy jesiennej rozegrają 31 października.

Terminarz dla orlików, żaków i skrzatów poznamy później.

Trampkarze z II i II Ligi rywalizację ligową rozpoczną 22 sierpnia. Pierwsza faza sezonu zakończy się 30 października. Wznowienie rozgrywek młodzików nastąpi 24 sierpnia. Ich koniec zaplanowano na 2 listopada.

Finał Pucharu Polski na szczeblu PPN Oświęcim odbędzie się 5 lipca. Zagrają Zgoda Malec z Teamem Sportem Hejnałem Kęty. Zwycięzca tego meczu zagra na swoim boisku o zwycięstwo na etapie Małopolski Zachodniej z Victorią 1918 Jaworzno lub Orłem Ryczów.

Losowanie Pucharu Polski na nowy sezon odbędzie się 20 lipca. Pierwsza runda odbędzie się 1/2 sierpnia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa