Zmiany kadrowe w Zaborzance

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 kwietnia 2021 08:41

W wielu klubach lokalnych w przerwie zimowej doszło do zmian w kadrze. Dziś prezentujemy te, które dokonały się w Zaborzance Zaborze.

Do klubu z Zaborza przeszedł Bartosz Kuleta. To jego powrót do niego po grze w innych klubach. Były nimi Soła i Unia Oświęcim, Astra Spytkowice, Przeciszovia Przeciszów i Stal Chełm Śląski. Z tego ostatniego wrócił do drużyny z gminy Oświęcim.

Kolejnym nowym zawodnikiem Zaborzanki jest Artur Opala. Przeszedł z Strumienia Polanka Wielka, a wcześniej grał  w Sole Oświęcim, GTS Bojszowy, Iskrze Brzezinka, LKS Rajsko.

Do składu klubu z Zaborza doszedł też Bartłomiej Stachura. Wcześniej mógł być kojarzony przede wszystkim jako zawodnik i trener z LKS Poręba Wielka i Zaborzanki.

Tomasz Gustowski to kolejny nowy zawodnik Zaborzanki. Wcześniej był związany z KS Chełmek i LKS Gorzów.

Do Zaborzanki przeszedł Dariusz Knapik. Obecnie ma statut wolnego zawodnika, ale jego przygoda piłkarska jest bogata  w doświadczenia. Grał w Unii Oświęcim, Iskrze Brzezinka, LKS Rajsko i w Strumieniu Polanka Wielka.

Łukasz Pactwa przeszedł do beniaminka A Klasy z LKS Bobrek. Wcześniej grał w  Nadwiślaninie Gromiec, Górniku Libiąż, Szczakowiance, Zagórzance Zagórze, Unii Oświęcim, LKS Bobrek i LKS Żarki.

Jako wolni zawodnicy skład kluby z A Klasy zasilili także Kamil Wróbel i Łukasz Dobry (wcześniej Zaborzanka i Unia).

Z Zaborzanki odeszło trzech zawodników. Szymon Grzywa przeszedł do Nadwiślanina Gromiec, Patryk Gąsiorek do Iskry Brzezinka, a Paweł Borowski do Solavii Grojec.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .