Zmiany kadrowe w klubach A i B klasy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 sierpnia 2015 13:39

W nawiązaniu do poprzednich tekstów podajemy zmiany kadrowe w kilku klubach z A i B klasy.

Do LKS Jawiszowice oprócz Adriana Korczyka i Damiana Ochmana przeszli Dariusz Adamczyk i Paweł Drobisz. Obaj reprezentowali wcześniej klub z Bestwiny. Bogdan Prusek prawdopodobnie zakończył przygodę z piłką. Z zespołu do Strumienia Polanka Wielka odszedł Mariusz Wójcik.

Do Strumień Polanka Wielka przeszli Piotr Kołodziejczyk (z LKS Bobrek), Mariusz Wójcik (LKS Jawiszowice) i Maciej Sordyl (Pogórze Gierałtowice). Z zespołu odeszli Krzysztof Borgosz i Bartłomiej Chrapkiewicz.

Beniaminek z Kęt pozyskał Bartłomieja Chrapkiewicza (Strumień Polanka Wielka), Przemysława Borka (LKS Czaniec). Jakub Januszyk wznowił treningi. Do ekipy Skawy Podolsze doszedł Tomasz Czopek (LKS Palczowice). Klub z Podolsza wykupił definitywnie wcześniej wypożyczonego z Grodziska Sławomira Przystała.

LKS Bulowice opuścili Rafał Rusek (Soła Łęki), Andrzej Cibor (powrót do Leskowca Rzyki) i Artur Kierpiec (Orzeł Witkowice). Sygnał Włosienica wzmocnią Adrian Kasperek i Stanisław Momot. Obaj wcześniej grali w Przeciszovii Przeciszów.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .