Zły początek meczu Brzeziny

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 maja 2021 11:03

Brzezina Osiek źle weszła w mecz z Victorią 1918. Później nie zdołała nadrobić wszystkich strat.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7. minucie. Jeden z nich wrzucił piłkę ze skrzydła, a do siatki skierował ją Hladchenko. W 12. minucie również po wrzutce gola zdobył Żmuda. W 72. minucie przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową. Bramkarz faulował zawodnika Brzeziny. Jedenastkę skutecznie wykonał Dubiel.

„Po 12 minutach było 2:0, a po kilku kolejnych musiałem zrobić dwie zmiany. Dziś mieliśmy pecha. Mieliśmy sytuacje bramkowe. Nie wykorzystaliśmy ich. Przegraliśmy, ale nie zagraliśmy złego spotkania” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Niedziela 16 maja Victoria 1918 Jaworzno – Brzezina Osiek 2:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Hladchenko (7.). 2:0 Żmuda (12.), 2:1 Dubiel rzut karny (72.)

Victoria 1918 Jaworzno (wyjściowy źródło: FB klubu): Psuj, Bruzda, Tora, Krzyśko, Nowak. Hladchenko, Suwaj, Bartuś, Żmuda, Repa, Leś.

Brzezina Osiek: Bies, Bernaś (75. Dziubek), Majcherek, Nalepa (10. Merta), R. Gros (70. Bury), Ryszawy (15. Kozioł), M. Gros (60. Filip), Zaremba, Zemła, Dubiel, Pyrlik. Trener: Łukasz Szczepaniak.