Zgoda zdobyła trzy punkty w Bulowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 września 2020 21:26

Zgoda wygrała w Bulowicach z tamtejszym LKS 4:0. Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył Jaromin.

W 20. minucie po długim podaniu za obrońców jednego z zawodników Zgody Żmuda podał wzdłuż bramki. Piłkę do pustej bramki skierował Jaromin. W 57. minucie Łukasik zaatakował lewym skrzydłem i wycofał do tyłu. Strzelec pierwszej bramki podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

W 75. minucie gola na 0:3 zdobył Chwierut. W 79. minucie po dobrej akcji  Łukasika, który wszedł w pole karne piłka dotarła do Jaromina. Ten strzelił swojego trzeciego gola w tym meczu.

,,Wynik jest jaki jest. Nie oddaje jednak przebiegu wydarzeń na boisku. Zagraliśmy dobrze. Stwarzaliśmy sobie sytuacje. Sądzę, że byliśmy lepsi. Rywal stworzył  cztery kontry i strzelił cztery gole. Wynik mnie martwi, ale z poziomu naszej gry jestem zadowolony”- powiedział Piotr Sobala, trener LKS Bulowice.

,,Zagraliśmy całkowicie inaczej niż wcześniej tzn. dużo lepiej. Mieliśmy szanse, by wygrać wyżej. Rywal też mógł strzelić gole, ale to my przeważaliśmy. Idealnie jeszcze nie gramy, ale postęp jest zauważalny” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Niedziela 30 sierpnia LKS Bulowice – Zgoda Malec 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Jaromin (20.), 0:2 Jaromin (57.), 0:3 Chwierut (75.), 0:4 Jaromin (79.)

LKS Bulowice: Hrapkowicz, Pękala (70. S. Handy), Sobala, Nowak,  Łysoń, Waligórski,  M. Handy (65. Matusiak) Rusek, Nalborczyk (65. Jodłowski), Surma (80. Matejko), Michalak. Trener: Piotr Sobala.

Zgoda Malec: Gibas, Wróblewski, S. Drebszok (80. Nowak), Lekki (90. Adamus), Tomala, Łukasik, Chwierut, K. Drebszok, Sokół (60. R. Drebszok), Żmuda, Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.