Zgoda wywiozła trzy punkty z Włosienicy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 października 2019 11:29

Zgoda Malec wygrała we Włosienicy ze Zgodą 1:0. Bramkę zdobył Dudzic.

W 7. minucie Żmuda wszedł z piłką w szesnastkę i zagrał wzdłuż bramki. Dudzic przyjął i uderzył z półobrotu.

,,W pierwszej połowie meczu mieliśmy duże problemy z organizacją gry. W drugiej części posiadaliśmy optyczną przewagę, ale defensywa gości była świetnie dysponowana.  Zdobyliśmy prawidłowego gola, ale nie został uznany. Nie będę szerzej tego komentował, ale to co się stało w tej sytuacji jest po prostu niepoważne” – powiedział Damian Pałamarczuk.

,,Mecz był bardzo słaby. Dominowała kopanina i wybijanka. Obie drużyny grały słabo. Nam brakowało ostatniego podania” – powiedział Andrzej Tomala, trener trener Zgody Malec.

Sobota 12 października Sygnał Włosienica – Zgoda Malec 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Dudzic (7.)

Składy:
Sygnał Włosienica: Sz. Stachura, Ludwinek (80. Momot), Oczkowski, Ligus, Walczak, Szpiegla, Pacyna, Sulkiewicz, Pokrzyk, K. Stachura (46. Yedinak), Korwin (63. Pacyga). Trener: Damian Pałamarczuk.

Zgoda Malec: Gibas, Oczkoś, Lekki, D. Drebszok, Adamus, Tomala (85. Oczkoś), Sokół, Łukasik, Chluba (90. Wawak), Żmuda, Dudzic. Trener: Andrzej Tomala.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa