Zgoda wysoko wygrała w Grojcu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 kwietnia 2021 08:59

Zgoda Malec rundę wiosenną rozpoczęła od wysokiego, wyjazdowego zwycięstwa w Grojcu.

W 21. minucie Kowalski zagrał prostopadle ze środka pola do K. Drebszoka. Ten nie zmarnował świetnej okazji. W 27. minucie obrońca Solavii podał do swojego bramkarza. Kołacz chciał wybić piłkę, ale trafił w plecy Banasiaka, w skutek czego futbolówka wpadła do bramki.

W 35. minucie rzut wolny wykonywał Tomala. Na piłkę nabiegł obrońca klubu z Grojca. Odbiła się ona od niego i znalazła drogę do siatki. W 67. minucie Żmuda przeszedł z lewego skrzydła na 16 metr i oddał precyzyjny strzał na dalszy róg. W 89. minucie po rzucie rożnym z prawego na rożnika na piątym metrze przed bramką wytworzyło się zamieszanie. Odnalazł się w nim Lekki.

,,Rywal zagrał bardzo inteligentnie. Byli dużo lepsi od nas. Wygrali zasłużenie. Cztery gole padły po naszych indywidualnych błędach. W pierwszej połowie zostaliśmy w szatni. W drugiej lekko poprawiliśmy styl gry” – powiedział Daniel Płonka, trener Solavii Grojec.

,,Przeważaliśmy. Graliśmy jednak trochę zbyt nerwowo. Czasami za szybko chcieliśmy coś wykonać. To jednak my dyktowaliśmy warunki. Rywale też mieli jakieś sytuacje, ale ich nie sfinalizowali” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 24 kwietnia Solavia Grojec – Zgoda Malec 0:5 (0:3)
Bramki: 0:1 K. Drebszok (21.P), 0:2 Banasiak (27.), 0:3 Tomala (35.), 0:4 Żmuda (67.), 0:5 Lekki (89.)

Składy:
Solavia Grojec: Kołacz, B. Płonka, Chowaniec (75. Maksimow), Goc, B. Smolarek, Wołek (60. S. Kozieł), Mroczek, Krężel (46. Żebrak), Borowczyk, G. Smolarek, Kubajczyk. Trener: Daniel Płonka.

Zgoda Malec: Gibas, Wróblewski, Nowak, Lekki, Tomala,  Sokół (85.  Rusek), K. Drebszok, Chwierut, Kowalski (90. Kuwik), Banasiak (46. Żmuda), Łukasik (75. Szczepaniak). Trener: Andrzej Tomala.

 

 

Sprawdź, które miejsce w tabeli zajmuje Twoja drużyna:

Nareszcie wystartowali. Wyniki meczów lig lokalnych – TABELE

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .