Zgoda wygrała z LKS Bobrek

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 maja 2021 13:11

Zgoda Malec wygrała z LKS Bobrek 4:3. To był atrakcyjny mecz dla kibiców.

W 10. minucie Łukasik nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem na 16 metrze. W 18. minucie Łukasik zagrał ze skrzydła do Jaromina, a ten oddał skuteczny strzał na dalszy róg. W 22. minucie Krawczyk otrzymał prostopadłe podanie i przelobował golkipera. W 35. minucie po wrzutce z rzutu wolnego bramkę strzałem głową zdobył Gaudyn. W 40. minucie z prawej strony dograł Kowalski. Żmuda przyjął futbolówkę i uderzeniem prawą nogą wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Przyjezdni wyrównali w 48. minucie. Do futbolówki zagranej prostopadle doszedł Krawczyk i oddał skuteczny strzał. W 75. minucie wynik meczu się rozstrzygnął. Bramkarz LKS Bobrek obronił strzał Lekkiego, ale dobitki Jaromina nie zdołał zatrzymać.

„To był bardzo dobry i szybki mecz. Dobrze się go oglądało. Obie drużyny miały dużo sytuacji bramkowych. Remis byłby sprawiedliwym wynikiem, ale byliśmy skuteczniejsi” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

„Jestem zawiedziony naszą grą do 25. minuty. Potem się poprawialiśmy. Mogliśmy dobyć nawet trzy punkty. Jeśli się nie wykorzystuje takich sytuacji, jakie mieliśmy przy remisie, to się przegrywa” – powiedział Robert Saternus, grający trener LKS Bobrek.

Środa 19 maja Zgoda Malec – LKS Bobrek 4:3 (3:2)
Bramki: 1:0 Łukasik (10.), 2:0 Jaromin (18.), 2:1 Krawczyk (22.), 2:2 Gaudyn (35.), 3:2 Żmuda (40.), 3:3  Krawczyk (48.), 4:3 Jaromin (75.)

Składy:
Zgoda Malec: Gibas, Wróblewski, Lekki, Sokół (Nowak), Tomala, R. Drebszokn(Oczkoś), Chwierut, Łukasik, Kowalski, Żmuda, Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.

LKS Bobrek: Tworuszka, Glistak, Jamróz (Likus), Rundzia, Podbrożny (56. Saternus), Winiarski, Gaudyn (70. Bieniek), Byrski, Nowotarski (65. Łukaszka), Krawczyk, Hejnowski. Trener: Robert Saternus.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .