Zgoda wygrała w Bobrku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 października 2019 20:06

Zgoda Malec wygrała z LKS Bobrek 4:2. 

W 21. minucie Oczkoś wykonywał rzut wolny z 30 metrów. Zawodnik chciał dośrodkować, ale z wrzutki wyszedł strzał. Po nim piłka wpadła do siatki tuż obok słupka.

W 34. minucie przyjezdni podwyższyli swoje prowadzenie. W zamieszaniu podbramkowym uderzył Dudzic. Po rykoszecie od obrońcy futbolówka przeleciała nad bramkarzem i wpadła do siatki.  W 43. minucie Zgoda wygrywała z przeciwnikami 3:0. Dudzic doszedł do wrzuconej na piąty metr piłki i uderzył ją głową, po czym ta wpadła do siatki pod poprzeczką.

W 65. minucie padł czwarty gol dla zespołu z Malca. K. Drebszok uderzył precyzyjnie na dalszy róg z 14 metrów.

W 73. minucie gola gratulowali sobie gospodarze. Rzut wolny wykonywał Hejnowski. Oddał ładny dla oka strzał z 22 metrów. Futbolówka przeleciała nad murem i wpadła do bramki obok słupka. W 78. minucie K. Nowotarski otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

,,W pierwszej połowie graliśmy bardzo słabo. W drugiej zabrakło nam czasu. Zdecydowała o tym przede wszystkim sytuacja z 80. minuty, gdy sędzia nie podyktował dla nas rzutu karnego, a do tego dał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę K. Nowotarskiemu” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Bobrek.

,,W pierwszej połowie rywal nam nie zagroził. W drugiej graliśmy za spokojnie. Po golu na 2:4 zrobiło się nieciekawie. W końcówce dopasowaliśmy się do poziomu rywali. Zrobiła się kopanina” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 5 października LKS Bobrek – Zgoda Malec 2:4 (0:3)

Bramki: 0:1 Oczkoś (21.), 0:2 Dudzic (34.), 0:3 Dudzic (43.), 0:4 K. Drebszok (65.), 1:4 Hejnowski (73.), 2:4 K. Nowotarski (78.)

Skład:

LKS Bobrek: Poznański, Podbrożny, Hejnowski, Rundzia, Więzień (46. Byrski), Grabecki (46. Łukaszka), Kulig, Hendzlik, K. Nowotarski (80. czerwona za dwie żółte) Nędza, Boczarski (70. D. Nowotarski). Trener: Maciej Kania.

Zgoda Malec: Gibas, Oczkoś, Lekki, S. Drebszok, Tomala, Łukasik, Chwierut, K. Drebszok, Chluba (80. Wójcik), Żmuda (50. Sokół), Dudzic. Trener: Andrzej Tomala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa