Zgoda wygrała w Bobrku

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 października 2019 20:06

Zgoda Malec wygrała z LKS Bobrek 4:2.

W 21. minucie Oczkoś wykonywał rzut wolny z 30 metrów. Zawodnik chciał dośrodkować, ale z wrzutki wyszedł strzał. Po nim piłka wpadła do siatki tuż obok słupka.

W 34. minucie przyjezdni podwyższyli swoje prowadzenie. W zamieszaniu podbramkowym uderzył Dudzic. Po rykoszecie od obrońcy futbolówka przeleciała nad bramkarzem i wpadła do siatki.  W 43. minucie Zgoda wygrywała z przeciwnikami 3:0. Dudzic doszedł do wrzuconej na piąty metr piłki i uderzył ją głową, po czym ta wpadła do siatki pod poprzeczką.

W 65. minucie padł czwarty gol dla zespołu z Malca. K. Drebszok uderzył precyzyjnie na dalszy róg z 14 metrów.

W 73. minucie gola gratulowali sobie gospodarze. Rzut wolny wykonywał Hejnowski. Oddał ładny dla oka strzał z 22 metrów. Futbolówka przeleciała nad murem i wpadła do bramki obok słupka. W 78. minucie K. Nowotarski otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

,,W pierwszej połowie graliśmy bardzo słabo. W drugiej zabrakło nam czasu. Zdecydowała o tym przede wszystkim sytuacja z 80. minuty, gdy sędzia nie podyktował dla nas rzutu karnego, a do tego dał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę K. Nowotarskiemu” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Bobrek.

,,W pierwszej połowie rywal nam nie zagroził. W drugiej graliśmy za spokojnie. Po golu na 2:4 zrobiło się nieciekawie. W końcówce dopasowaliśmy się do poziomu rywali. Zrobiła się kopanina” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 5 października LKS Bobrek – Zgoda Malec 2:4 (0:3)

Bramki: 0:1 Oczkoś (21.), 0:2 Dudzic (34.), 0:3 Dudzic (43.), 0:4 K. Drebszok (65.), 1:4 Hejnowski (73.), 2:4 K. Nowotarski (78.)

Skład:

LKS Bobrek: Poznański, Podbrożny, Hejnowski, Rundzia, Więzień (46. Byrski), Grabecki (46. Łukaszka), Kulig, Hendzlik, K. Nowotarski (80. czerwona za dwie żółte) Nędza, Boczarski (70. D. Nowotarski). Trener: Maciej Kania.

Zgoda Malec: Gibas, Oczkoś, Lekki, S. Drebszok, Tomala, Łukasik, Chwierut, K. Drebszok, Chluba (80. Wójcik), Żmuda (50. Sokół), Dudzic. Trener: Andrzej Tomala.