Zgoda wygrała gminne derby

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 czerwca 2021 15:16

Zgoda Malec wygrała u siebie w derbach gminy Kęty z LKS Bulowice 3:1. Pierwszego gola zdobyli przyjezdni.

W 25. minucie po zagraniu prostopadłym między dwóch obrońców za linię jednego z nich, na bramkę z pierwszej piłki uderzył Michalak. Piłka wpadła do siatki po rękach bramkarza.

W 38. minucie po rzucie rożnym główkował Lekki. Futbolówka odbiła się od jednego z rywali. Ten sam zawodnik skutecznie dobił. W 45. minucie Łukasik zagrał do Jaromina, a ten wymanewrował bramkarza i trafił do pustaka. W 70. minucie było 3:1. Jaromin otrzymał futbolówkę od K. Drebszoka i nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem.

„Mogliśmy strzelić jeszcze kilka goli, bo okazji ku temu mieliśmy wiele” – powiedział  Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

„Gospodarze ograniczyli się do grania długimi piłkami. Mieliśmy sporo niewykorzystanych sytuacji. Zabrakło nam skuteczności no i popełniliśmy pojedyncze błędy w  obronie” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

Niedziela 20 czerwca Zgoda Malec – LKS Bulowice 3:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Michalak (25.), 1:1 Lekki (38.), 2:1 Jaromin (45.), 3:1 Jaromin (70.)

Składy:
Zgoda Malec: Gibas, Sporysz (46. K. Drebszok), Nowak (80. Adamus), Lekki, Tomala, S. Drebszok, Szczepaniak, Łukasik, Wróblewski (75. Kwaśniak), Żmuda, Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.

LKS Bulowice: Hrapkowicz, Lechowicz, Sobala, Nowak, Nalborczyk (55. Zwińczak), Michalak, Wandzel, Surma, M. Handy, S. Handy, Dzugaj. Trener: Piotr Sobala.

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .