Zgoda i Puls podzieliły się punktami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 maja 2021 22:48

W Malcu zagrała dziś drużyna gospodarzy z Pulsem. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Wynik otworzyli zawodnicy zespołu gospodarzy. Do piłki wrzuconej z rzutu rożnego doszedł Kowalski i skierował ja do siatki strzałem głową. Wyrównał Marcin Barciak, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na jego bracie. Pierwszy jego strzał obronił bramkarz, lecz dobitka była skuteczna.

Później Zgoda znów wyszła na prowadzenie. Z prawej strony wzdłuż pola karnego zagrał Kowalski . Jaromin  ustawiony pięć metrów przed bramką uderzył wewnętrzną częścią stopy. Futbolówka wpadła do siatki obok słupka. Gola na 2:2 zdobył Wykręt. Zawodnik wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Jonczyka.

W kolejnej fazie to Puls wyszedł na prowadzenie. Gola zdobył Michał Barciak, a asystował mu S. Krompiec. Skończyło się na 3:3, bo Jaromin doszedł do piłki podanej wzdłuż szesnastki przez Wróblewskiego i pokonał bramkarza.

„Mieliśmy przewagę i sytuacje, ale brakowało nam ostatniego podania. Naszym problemem był też brak płynności, błędy w rozegraniu i nieskuteczność” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

„Jestem bardzo zadowolony z tego remisu. Przed meczem brałbym go w ciemno. Graliśmy dzisiaj bardzo okrojonym składem. Jak na to co mieliśmy, to zagraliśmy świetnie. Dziękuję zawodnikom, którzy dziś grali” – powiedział Jakub Jonczyk, grający trener Pulsu Broszkowice.

Niedziela 23 maja Zgoda Malec – Puls Broszkowice 3:3
Bramki: 1:0 Kowalski, 1:1 Marcin Barciak dobitka karnego, 2:1 Jaromin, 2:2 Wykręt, 2:3 Michał Barciak, 3:3 Jaromin

Składy:
Zgoda Malec: Gibas, Wróblewski, Nowak, Lekki, Tomala, Kwaśniak, Łukasik, Kowalski, R. Drebszok 80. Oczkoś), Żmuda, Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.

Puls Broszkowice: Strzelecki,  Szewczuk, Marcin Barciak, P. Kumor, S. Krompiec, J. Wanat, Jonczyk, Ł. Kumor, Wykręt (85. Radzik), Żak, Michał Barciak. Trener: Jakub Jończyk.

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .