Zdeterminowani przyjezdni wygrali

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 października 2021 11:53

Brzezina Osiek pojechała na mecz ligowy do Suchej Beskidzkiej. Przyjezdni wygrali 3:1.

W 55. minucie po prostopadłym podaniu Mrowca sytuacje sam na sam z bramkarzem wykorzystał Dubiel. W 65. minucie piłkę wrzucił Mrowiec. Zemła podał piłkę Dubielowi. Zawodnik Brzeziny przyjął ja na ósmym metrze i strzelił na 0:2. W 75. minucie  gospodarze przejęli futbolówkę wyrzuconą z autu przez rywala. Skutecznie z 30 metrów uderzył Talaga. W 82. minucie Gros podał do Zemły. Jego strzał obronił bramkarz. Dobił go Pyrlik.

„Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Od 46. minuty graliśmy dużo lepiej. Byliśmy bardziej zdeterminowani i lepsi” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 23 października Babia Góra Sucha Beskidzka – Brzezina Osiek 1:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Dubiel (55.), 0:2 Dubiel (65.), 1:2 Talaga (75.), 1:3 Pyrlik (82.)

Skład Brzeziny Osiek: Bies, Łoziński, Kabara, Majcherek, Narwojsz, Mrowiec (80. Płonka), Filip (46. Kozioł) Gros, Zemła (85. Majda), Dubiel, Pyrlik. Trener: Łukasz Szczepaniak.