Zdecydowane zwycięstwo LKS Piotrowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 maja 2022 21:33

LKS Piotrowice zasłużenie wygrał u siebie z LKS Bulowice. Wynik meczu to 4:0.

W 20. minucie Marszałek otrzymał podanie ze środka i przelobował bramkarza. W 22. minucie Maciej Frączek przejął futbolówkę w środkowej strefie i zagrał prostopadle do Grabowskiego. Ten wygrał pojedynek jeden na jeden z  bramkarzem. W 30. minucie rzut wolny wykonał Piotr Frączek, a gola strzałem głową zdobył Caban. W 90. minucie Piotr Frączek przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. Skutecznie dobił Klimczyk.

,,Wygraliśmy zasłużenie. Cały czas przeważaliśmy i kontrolowaliśmy mecz” – powiedział Piotr Frączek, grający działacz LKS Piotrowice.

,,To był nasz najsłabszy mecz. Ciężko o nim powiedzieć cokolwiek dobrego” – powiedział Dawid Szewczuk, trener LKS Bulowice.

Niedziela 8 maja LKS Piotrowice – LKS Bulowice 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Marszałek (20.), 2:0 Grabowski (22.), 3:0 Caban (30.), 4:0 Klimczyk (90.)

LKS Piotrowice: Figura, Caban, Zemła, Klimczyk, Marsowicz, Piotr Frączek, M. Frączek, Paweł Frączek, Marszałek (80. Wróbel) Merta, Grabowski. Trener: Mirosław Zemła.

LKS Bulowice: Pędlowski, Nowak, Kruk (46. Bułaś), Michałowski, Surma (80. Nalborczyk), Matejko, Glanowski (65. Kamiński), Matusiak (75. Kołaczek), Michalak (88. czerwona), Handy, Dzugaj (55. czerwona). Trener: Dawid Szewczuk.