Zdecydowane zwycięstwo Hejnału – FILMY

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 czerwca 2021 12:17

Team Sport Hejnał wygrał na swoim boisku ze Zgodą Byczyna 4:1. W 40. minucie Jurczak zagrał prostopadle za za obrońców.

Piłka odbiła się od pleców jednego z nich i wpadła pod nogi Oczkowskiego, który skierował ją do siatki. W 43. minucie strzelec poprzedniego gola wymanewrował rywala n a lewej flance i dograł na siódmy metr na głowę do Cepigi. Ten nie miał problemu z pokonaniem bramkarza.

Później było 2:1. Kalinowski otrzymał prostopadłe podanie, minął golkipera i wepchnął futbolówkę do bramki. W 70. minucie z prawego skrzydła wrzucił Waluś, a gola strzałem lewą nogą zdobył P. Dudzic. Wynik ustalił grający trener gospodarzy. Otrzymał piłkę od Oczkowskiego i pokonał bramkarza uderzeniem z 20 metrów.

„Mieliśmy dużo sytuacji, w tym niestrzelonego przez P. Dudzica karnego. Byliśmy lepsi. Po golu na 2:0 trochę się rozkojarzyliśmy i straciliśmy gola na 2:1, ale oprócz tego dominowaliśmy” – stwierdził Kamil Żmuda, trener Hejnału.

Nie można było nie wykorzystać takiej okazji…Ryszard Czerwiec między innymi o dzisiejszym meczu…A.

Posted by TS Hejnał Kęty on Wednesday, June 16, 2021

Środa 16 czerwca Team Sport Hejnał Kęty – Zgoda Byczyna 4:1
Bramki: 1:0 Oczkowski (40.), 2:0 Cepiga (43.), 2:1 Kalinowski, 3:1 P. Dudzic (70.), 4:1 Żmuda.

Skład Teamu Sportu Hejnału: Drewniany, Ogórek (46. Waluś), J. Januszyk, Karpiński (46. Tarashuk), Rogala (60. A. Januszyk), Jurczak, Cepiga, Majdak (70. Nycz), Oczkowski, B. Dudzic (60. Żmuda), P. Dudzic.

Robert Majdak, młodzian, ale jednak coraz bardziej senior 😁😁 i jego ocena dzisiejszego spotkania…A.