Zdecydowana większość meczów lig lokalnych odwołana

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 września 2017

Na ten weekend zaplanowano niewiele meczów drużyn z powiatu oświęcimskiego.

Prawdopodobnie odbędą się tylko spotkania Soły z Resovią Rzeszów (Rzeszowie), Unii Oświęcim z Sosnowianką Stanisław Dolny (na wyjeździe), KS Chełmek z  Niwą Nowa Wieś (boisko ze sztuczną murawą), Teamu Sportu Hejnału Kęty z LKS Bobrek i Soły II Oświęcim z Pogórzem Gierałtowice. To ostatnie spotkanie ma odbyć się w Chełmku na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Oczywiście mecze zostaną rozegrane jeśli pogoda na to pozwoli. Pozostałe mecze są odwołane z powodu warunków atmosferycznych i stanu boisk.

Z meczów grup młodzieżowych zagrają tylko trampkarze Soły z Halniakiem Maków Podhalański (zmiana gospodarza na klub z Oświęcimia) i juniorzy KS Chełmek.

Niedawno rozpoczął się też mecz trampkarzy KS  Chełmek z LKS Gorzów. Stało się tak, pomimo sprzeciwu zespołu gości.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa