Zawodnikom Orła źle gra się na wyjazdach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 czerwca 2021 16:01

Zawodnikom Orła wyjątkowo nie leżą mecze wyjazdowe. Tym razem przegrał w Grojcu z Solavią 2:3.

W 40. minucie w środku klepką zagrali Gonszcz z Mroczkiem. Skutecznym strzałem z dystansu akcję zakończył ten drugi. W 42. minucie dobrze pierwszą piłką pograli Mroczek z S. Smolarkiem. Bramkarza strzałem z 20 metrów pokonał drugi z nich.

Dwie minuty po wznowieniu gry w drugiej połowie po rzucie rożnym Janeczki gola głową zdobył Hankus. W 71. minucie było 3:1. S. Smolarek otrzymał podanie od kolegi z drużyny, przeprowadzi indywidualną akcję i uderzył precyzyjnie na bliższy róg. W 79. minucie po rzucie rożnym jeden z zawodników Solavii skierował futbolówkę do własnej bramki.

„W pierwszej połowie powinniśmy zamknąć mecz. Mieliśmy chyba pięć okazji strzeleckich. W drugiej rywal był lepszy, ale udało nam się przepchnąć wynik” – powiedział Daniel Płonka, grający trener Solavii Grojec.

„Jesteśmy drużyną własnego podwórka. Na wyjazdach nam nie idzie. Dziś pokazaliśmy, jak się nie gra na wyjazdach. Rywal był bardziej zdeterminowany i zaangażowany, więc wygrał” – powiedział Marek Kudłacik, trener Orła Witkowice.

Niedziela 6 czerwca Orzeł Witkowice – Solavia Grojec 3:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Mroczek (40.), 2:0 S. Smolarek (42.), 2:1 Hankus (47.), 3:1 S. Smolarek (71.), 3:2 gol samobójczy (79.)

Składy:

Solavia Grojec: Kołacz, Gonszcz, B. Smolarek, D. Płonka, Krężel, Mroczek, Wołek, P. Płonka (25. K. Smolarek), S. Kozieł (75. M. Kozieł), Kubajczyk, S. Smolarek. Trener: Daniel Płonka.

Orzeł Witkowice: Nowowiejski, Hankus, Walus, Jedliński, Mitoraj, Bąba, Juras, Szypuła, Wandor (54. Ochman), Janeczko, Jasiński. Trener: Marek Kudłacik.

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .