Zawodnicy Unii nabierali kolejne doświadczenia – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 listopada 2018 22:34

Zawodnicy UKŁF Unia Oświęcim wzięli udział w międzynarodowych zawodach łyżwiarskich w Pradze.

Na Prague Ridell Ice Cup rywalizowali sportowcy z kategorii junior, advanced novice i debs. Zawody były prowadzone na wysokim poziomie. Zwycięzcy wykonywali w programie dowolnym z powodzeniem cztery potrójne skoki.

,,Nasi zawodnicy nie byli bezbłędni, ale i tak jestem zadowolona z ich startów” –  powiedziała Ewa Lofek, trener UKŁF Unia Oświęcim.

Wyniki zawodników Unii

Advanced Novice Boys Jakub Lofek, miejsce 2., wynik 89.84, wygrał Daniel Kochkers z Łotwy, startowało czterech zawodników.

advanced novice girls Amelia Konik 11., 78.84, 13. Nicola Adamczyk 75.20, wygrała Lorine Shild z Francji, startowały 33 zawodniczki.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa