Zawodnicy Teamu Sportu Hejnału zmarnowali wiele sytuacji, ale i tak wygrali

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 maja 2018

Team Sport Hejnał Kęty wygrał w derbach gminy Kęty z LKS Bulowice 2;0.

Gospodarze stworzyli sobie w tym meczu mnóstwo sytuacji strzeleckich, jednak mieli problem z ich wykończeniem. Tzw. setek podopieczni Łukasza Szczepaniaka mieli przynajmniej siedem.

Team Sport Hejnał wykorzystał tylko dwie sytuacje, ale za to uczynił na początku meczu. To dało im spokój. Przyjezdni nie  byli w stanie nawiązać równorzędnej walki.

Ekip z Kęt  miała nawet problem przy rzucie karnym. Był on podyktowany za faul na Jarominie. Jedenastkę wykonywał Nguyen. Pierwszy strzał obronił Jurzak, ale dobitka wykonawcy jedenastki była skuteczna.  W 30. minucie gospodarze mieli dużo szczęścia. Rzut rożny wykonywał  Jaromin. Uderzał Chrapkiewicz. Futbolówka odbiła się od obrońcy LKS Bulowice i wpadła do siatki.

W pierwszej części gry mogło paść więcej goli dla Teamu Sportu Hejnału.  Chrapkiewicz otrzymał podanie od Jaromina, lecz jego uderzenie z 5 metrów nie było precyzyjne. W drugiej połowie sytuacji bramkowych było sporo. Najlepszą miał Chrapkiewicz, który od połowy biegł niepilnowany. Wynik do końca spotkania się nie zmienił.

‘’Byliśmy bardzo nieskuteczni. Dobrze, że chociaż udało się strzelić dwie bramki. Cieszy mnie natomiast gra w obronie. W końcu zagraliśmy na zero z tyłu. Przeciwnik w zasadzie nie oddal jednego groźnego strzału na bramkę’’ – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

,,Szkoda, że sędzia nie uznał nam dwóch bramek. Myślę, że można by było o nich podyskutować. Jeśli chodzi o grę, to ciężko cokolwiek skomentować’’ – powiedział Rafał Rusek, grający trener LKS Bulowice.

Team Sport Hejnał Kęty – LKS Bulowice 2;0

Bramki; 1;0 Nguyen dobitka rzutu karnego 10., 2;0 gol samobójczy 31.

Składy;

Team Sport Hejnał Kęty; Radwan zm. 25. Szymański, Kadłubicki zm. 70. Korzonkiewuicz, Januszyk, Borak, Nguyen, Grzybek zm. 60.  Kliś, Oczkowski, Chrapkiewicz, Pietraszewski zm. 75. Ryłko, Sitarz, Jaromin. Trener; Łukasz Szczepaniak.

LKS Bulowice; Jurzak, Matejko zm. 80.  Wantoła, Rafał Michalak I, Rafał Michalak II zm. 75.Wysmołek, Rusek zm. 85. Kołaczek, Surma, Matusiak, Ochmanek, Mrzygłód, Cibor, Micherda zm. 46. Peszel. Trener; Rafał Rusek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa