Zatorzanka Zator przegrała z Garbarzem Zembrzyce.

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 listopada 2017

Zatorzanka Zator przegrała z Garbarzem Zembrzyce 2:5.

Gole dla przyjezdnych zdobywali Adisa (cztery) i Kania . Gospodarze zdołali odpowiedzieć dwoma trafieniami. Stefaniak wyszedł z bocznej strefy boiska na sytuację jeden na jeden z bramkarzem i zakończył ją celnym uderzeniem. Gola na 2:4 zdobył Staanek.

– W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany. Mieliśmy swoje sytuację. Myślę tu przede wszystkim o szansach Stefaniaka. W 55. minucie było 0:3, więc  ciężko się było zmobilizować. Udało się strzelić dwie bramki, ale to niewiele zmieniło – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 4 listopada Zatorzanka  Zator – Garbarz Zembrzyce 2:5

Skład Zatorzanki Zator: Flejtuch, Stanek, Skrobacz, Kwiatkowski, Stybak (65. Kozieł), Kukiełka, Mika, Wróbel (Celej), Żmuda, Stefaniak, Żak, Ottawa ( 68. Michałek ). Trener: Marcin Folga.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa