Zatorzanka zafundowała sobie nerwówkę z Garbarzem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 listopada 2020 22:31

Zatorzanka wygrała z Garbarzem Zembrzyce 3:2. Teraz klub z Zatora czeka nadrabianie ligowych zaległości.

Pierwszą bramkę zdobył Stanek. Wszedł z piłką ze skrzydła do środka i oddał  precyzyjny strzał na dalszy róg. Później po rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się Kozak. W 44. minucie gola stykowego zdobył Sala. Później po zagraniu ręką w polu karnym sędzia odgwizdał rzut karny. Wykorzystał go Ezeh. W końcówce Stanek przerzucił futbolówkę z jednej na drugą stronę. Mocny i skuteczny strzał oddał Stefaniak.

,,Początek mieliśmy bardzo dobry. Wygrywaliśmy 2:0, a spokojnie mogliśmy wyżej. Rywale mieli swoje sytuacje. Po golu na 2:1 również mieliśmy swoje okazje. Najlepszą zmarnował Stefaniak. Później pojawił się rzut karny z niczego i nerwówka. Dobrze, że udało się jednak wygrać. Ogólnie było dobrze. Gdybyśmy wygrali kilkoma bramkami, to wynik byłby sprawiedliwy, bo sytuacji mieliśmy bardzo dużo. Nie wykorzystaliśmy ich, a błędy w obronie kosztowały nas nerwy w końcówce” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Środa 11 listopada Zatorzanka Zator – Garbarz Zembrzyce 3:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Stanek, 2:0 Kozak, 2:1 Sala (44.), 2:2 Ezeh, 3:2 Stefaniak

Składy:
Zatorzanka Zator: Lichański, Stybak, K. Celej (78. Stefaniak), Baluś, Mika, Wolanin, Pindel, Kwiatkowski (65. Woźniak), Stefaniak (90. Hajduk), Stanek, Kozak (75. Szymonik). Trener: Marcin Folga.

Garbarz Zembrzyce (wyjściowy): Oskwarek, Buczek, Żurek, Burliga, Elżbieciak, Mottejaded, Zajda, Sani, Łach, Sala, John.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .