Zatorzanka rozgromiła Dęba

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 czerwca 2018

Zatorzanka Zator wygrała 6;0 na swoim stadionie z Dębem Paszkówka w ostatniej kolejce V Ligi.

Wynik spotkania otworzył Stefaniak. Oddał dobry strzał na dalszy róg. Kwiatkowski zaprezentował skuteczne uderzenie wewnętrzną częścią stopy. Futbolówka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Również próba z Pieli z 25 metrów okazała się skuteczna.

Bieniaminek V Ligi nie poprzestał na 3;0. Chciał ,,z przytupem’’ zakończyć trudny dla siebie sezon. Prowadzenie podwyższył Stefaniak, który dołożył nogę po wrzutce Kwiatkowskiego. Później sędzia przyznał klubowi z Zatora  rzut karny. Jego skutecznym egzekutorem był Makuch. Gola na 6;0 zdobył Stefaniak. Wymanewrował obrońcę i skierował futbolówkę na dalszy róg.

,,Na początku mecz był wyrównany. Później nasza dominacja nie podlegała żadnej dyskusji’’ – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 16 czerwca Zatorzanka Zator- Dąb Paszkówka 6;0

Bramki; 1;0 Stefaniak, 2;0 Kwiatkowski, 3;0 Piela, 4;0 Stefaniak, 5;0 Makuch, 6;0 Stefaniak.

Skład Zatorzanki Zator; Lichański, zm. 7.Momot Stybak, Wolanin, Mika, Kukiełka, Makuch, Piela  zm. 46. Leszczyński  , Kwiatkowski, Stefaniak, Celej,  zm. 65. Ćwiertnia,  Woźniak zm. 80 Woźniak] Trener; Marcin Folga.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa