Zatorzanka rozbiła outsidera V ligi

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 maja 2018

Zatorzanka Zator wygrała 6;0 z Zagórzanką Zagórze.

Od początku do końca spotkania dominowali gospodarze. Mogli strzelić nawet kilkanaście goli. Ostatecznie zdobyli ich sześć.

Strzelanie rozpoczęli dość późno, bo w 43. minucie. Wtedy to sytuację jeden na jeden z bramkarzem wykorzystał Stefaniak. Dwie minuty później Stefaniak miał kolejną szansę. Jego strzał obronił bramkarz. Dobitka Michałka była skuteczna.

Kolejne gole padały w drugiej połowie. Autor gola na 1;0 doszedł do futbolówki dogranej wzdłuż linii bramkowej przez Stanka i podwyższył prowadzenie swojej drużyny. W 54. minucie precyzyjnie z 35 metrów uderzył Pindel.  W  57. minucie gola na 5;0 zdobył Celej. W 66. minucie Stanek wymanewrował dwóch rywali i ustalił wynik spotkania.

Sobota 28 kwietnia 28 kwietnia Zatorzanka Zator – Zagórzanka Zagórze 6;0 

Bramki; 1;0 Stefaniak 43., 2;0 Michałek 45., 3;0 Stefaniak 51., 4;0 Pindel 54., 5;0 Celej 57., 6;0 Stanek 66.

Składy Zatorzanki Zator; Flejtuch, Mika, Skrobacz, Pindel, Kukiełka, Leszczyński, Wolanin zm. 69. Makuch, Kwiatkowski, Stanek, Michałek zm. 70. Woźniak, Stefaniak zm. 58. Celej. Trener; Marcin Folga.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa