Zatorzanka długo była nieskuteczna, ale w końcu wygrała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 września 2019 21:13

Zatorzanka Zator wygrała na swoim stadionie z Sosnowianką Stanisław Dolny 2:0. Gole strzelili Stefaniak i Stanek.

Kibice Zatorzanki na bramki swoich faworytów czekali do 73. minuty. Stefaniak zszedł z piłką do środka i oddał mocny, półgórny strzał. W 81. minucie Stanek wymanewrował trzech przeciwników. Po jego strzale piłka trafiła do bramki przy dalszym rogu.

,,Mecz przebiegał cały czas pod nasze dyktando. Mieliśmy bardzo dużą sytuację i mnóstwo sytuacji bramkowych. Byliśmy jednak nieskuteczni. W końcu jednak się udało trafić” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 31 sierpnia Zatorzanka Zator – Sosnowianka Stanisław Dolny 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Stefaniak (73.), 2:0 Stanek (81.)

Zatorzanka Zator: Lichański, Stanek, Baluś, K. Celej, Mika, Leszczyński, Makuch, Wolanin, A. Celej (65. Hajdug), Stefaniak, Żmuda (87. Kobus) Trener: Marcin Folga.

Sosnowianka Stanisław Dolny: Kołodziejczyk, Bosman, Hachlowski, Kozik, Mamcarczyk, Michalec, Nowak (81. Fuss), K. Szydłowski (80. Kowalówka) (67. Pacut), S. Szydłowski Wojtaszek (90. Glanowski),  Żak.