Zatorzanka ciągle ma szansę na utrzymanie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 czerwca 2021 12:55

Zatorzanka wygrała na wyjeździe z LKS Żarki. Klub z Zatora nie stracił jeszcze szans na utrzymanie.

W 52. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Na lewej stronie wymienili się krótkimi podaniami. Po przerzucie Stanek wrzucił piłkę w pole karne, a gola strzałem głową zdobył Kwiatkowski.  W 74. minucie po rzucie rożnym Stanka również uderzeniem głową bramkarza pokonał Florczak.

W 83. minucie trafili gospodarze. Po faulu zawodnika Zatorzanki celnie z wapna uderzył K. Jesionowski. W 88. minucie było 1:3.

„W pierwszej połowie mecz był wyrównany i bez klarownych sytuacji. Przez około kwadrans gry w drugiej odsłonie rywal nas trochę przycisnął, ale później sytuacja się ustabilizowała. Mogliśmy jeszcze dorzucić jakieś gole. Do gry wrócili niektórzy zawodnicy i od razu nasza gra się poprawiła” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Wtorek 22 czerwca LKS Żarki – Zatorzanka Zator 1:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Kwiatkowski (52l.), 0:2 Florczak (74.), 1:2 K. Jesionowski (83.), 1:3 Stefaniak (88.)

LKS Żarki: Madeja, Wierzba (60. Cygan), Ondrejco,  Szafran, Kurzak, Przepiorka, Żegleń, Horawa, Ślósarz (60. Kosowski), Przebinda (60. Osadziński), K. Jesionowski.

Zatorzanka Zator: Kołodziejczyk, Mika, Pindel, Balonek (75. Kukiełka), Woźniak, Szymonik, Kwiatkowski, L. Celej, Stanek, Florczak (82. A. Celej), Stefaniak. Trener: Marcin Folga.