Zatorzanka była nieskuteczna, ale i i tak spokojnie wygrała

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 września 2018 16:49

Zatorzanka Zator wygrała w niedzielę 2 września ze Sosnowianką Stanisław Dolny 2:0.

Zatorzanka przeważała w tym meczu od początku do końca. Stworzyła sobie wiele sytuacji strzeleckich. Mogła zdobyć kilka goli. Ostatecznie podopieczni Marcina Folgi dwa razy cieszyli się ze zdobytych goli.

W 37. minucie zza szesnastki po koźle skutecznie uderzył Kuliga. W 91. minucie faulowany w polu karnym był Formas. Rzut karny wykorzystał Baluś.

,,To był mecz na jedną bramkę. Mogliśmy wygrać dwucyfrowym wynikiem. Bardzo zawiodła nasza skuteczność” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Niedziela 2 września Zatorzanka Zator – Sosnowianka Stanisław Dolny 2:0

Bramki: 1:0 Kuliga 37., 2:0 Baluś rzut karny 91.

Skład Zatorzanki Zator: Lichański, Stanek, Skrobacz, Baluś, Wolanin, Leszczyński, Kuliga zm. 71. Kwiatkowski, Michałek zm. 61. Michałek, Stefaniak zm. 79. Kobus, Formas, Celej zm. 46. Żmuda. Trener:  Marcin Folga.