Zarząd PPN Oświęcim podjął ważne decyzje

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 kwietnia 2021 16:15

Zarząd PPN Oświęcim podał ważne dla lokalnego środowiska piłkarskiego wiadomości. Wiemy kto pełni funkcję prezesa i kiedy rozpoczną się rozgrywki.

Po śmierci Tadeusza Szczerbowskiego, dotychczasowego prezesa PPN Oświęcim wczoraj funkcję pełniącego obowiązki prezesa objął Jan Medyński, czyli wiceprezes zarządu.

Taka sytuacja będzie trwała do dnia wyboru nowego prezesa. Jest bardzo prawdopodobne to, że o to stanowisko będzie się ubiegać trzech kandydatów.

Rozgrywki rundy wiosennej  wszystkich kategorii wiekowych wznowione zostaną w sobotę 24 kwietnia. Rozpoczną się od kolejek, które przypadają na ten weekend według wcześniej ustalonych terminarzy.

Kolejki nierozegrane, które miały się odbyć podczas przymusowej przerwy związanej z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, odbędą się po rozegraniu ostatniej kolejki, czyli po sezonie.

Również po sezonie zostanie rozegrana seria spotkań ligi młodzików z 19 kwietnia.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .