Zaległości nadrobią w marcu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 listopada 2020 20:19

Nierozegrane do teraz mecze grupy zachodniej IV Ligi i Ligi Okręgowej odbędą się w marcu. Nie wiemy, co z jednym z meczów.

13 marca  odbędą się zaległe mecze grupy Zachodniej IV Ligi. Zagrają w nich LKS Jawiszowice z Nową Proszowianką i LKS Rajsko z rezerwami Puszczy Niepołomice.

Znamy też terminy zaległych meczów drużyn z powiatu oświęcimskiego z Ligi Okręgowej. Zatorzanka z Sosnowianką zagra 13 marca, Garbarz Zembrzyce z LKS Gorzów 13 marca a Victoria 1918 Jaworzno z Teamem Sportem Hejnałem Kęty 17 marca.

Nadal nie wiemy, co z meczem Niwy Nowa Wieś z Garbarzem Zembrzyce. Był przełożony na 21 listopada, ale się nie odbył. Otrzymaliśmy wiadomości o różnych możliwościach zakończenia tego tematu łącznie z walkowerem. Czekamy jednak na ostateczne decyzje.

W A i B Klasie rozegrano wszystkie jesienne spotkania.

Finał Pucharu Polski na szczeblu podokręgu oświęcimskiego odbędzie się w sobotę 28 listopada o godzinie 12. Team Sport Hejnał Kęty podejmie LKS Rajsko.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .