Zagrali w Ekstralidze Talentów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 kwietnia 2021 07:31

Skrzaty LKS Jawiszowice zadebiutowały w Ekstralidze Talentów.  Powiat oświęcimski reprezentował też KS Chełmek.

Do rozgrywek organizatorzy zapraszają zaawansowane grupy z różnych stron Polski i z zagranicy z poszczególnych kategorii wiekowych. Tym razem powiat oświęcimski reprezentowały dwie drużyny.

Skrzaty z gminy Brzeszcze debiutowały w tej imprezie sportowej. Podopieczni Marka Chowańca rywalizowały, dobrze się bawiły i uczyły się w Grupie B+ wspólnie  z rówieśnikami z Cracovii Kraków białej i czerwonej, Unii Kosztowy, Powiatu Olkuskiego i Karola Wadowice.

,,Kolejne nowe doświadczenie naszych zawodników wśród drużyn prezentujących zaawansowany i wysoki poziom. Sama możliwość potyczek z uznanymi markami klubowymi to dla naszego klubu nobilitacja. W każdym meczu nasza drużyna strzelała gole i starała się, żeby tych goli nie tracić. Bywało różnie, ale na pewno nie musimy niczego się wstydzić. Wręcz przeciwnie możemy z optymizmem spoglądać w przyszłość. Liczymy na kolejne zaproszenie na Ekstraligę Talentów” – powiedział Marek Chowaniec, trener LKS Jawiszowice.

W innej grupie spotkały się dzieci z Sandecji Nowy Sącz, Polonii Kraków, Akademii 2012 Jaworzno, GKS Jastrzębie i KS Chełmek. Dla piłkarzy z Chełmka nie był to pierwszy występ w tych rozgrywkach.

Zawodnicy tego klubu również pokazali się z bardzo dobrej strony i udowodnili trenerom, że idą w dobrym kierunku.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .