Zagrali najlepszy mecz w rundzie i przegrali

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 września 2021 10:05

Puls zagrał słaby mecz w Chełmku, ale wygrał. Zupełnie inne wspomnienia z tego spotkania mają zawodnicy rezerw KS.

Początek spotkania należał do gospodarzy. W 10 minucie Kaleta przeprowadził indywidualną akcję. Minął dwóch rywali i znalazł sposób na bramkarza. W 12. minucie po stałym fragmencie gry dobrze w zamieszaniu zachował się Lieber.

Doszedł do bezpańskiej piłki i oddał strzał. W zdobyciu gola pomógł mu rykoszet.

Przyjezdni wyrównali jeszcze w pierwszej połowie. W 30. minucie Jończyk zagrał długą piłkę ze środka. Michał Barciak uderzył na dalszy róg. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 42. minucie Janik otrzymał podanie od kolegi z zespołu, zagrał piłką nad bramkarzem, minął go i spokojnie skierował futbolówkę do pustej bramki.

Przyjezdni ostatecznie wygrali

W 85. minucie Michał Barciak zagrał prostopadle do Janika, a ten nie zmarnował szansy uderzając precyzyjnie na dalszy róg.

„To był nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Rywala mieliśmy rozpracowanego, więc wiedzieliśmy, jak zagrają. Szybko otworzyliśmy wynik i mieliśmy dodatkowo kilka tzw. setek. Bardzo żałujemy tego, że ich nie wykorzystaliśmy. Skoro my nie strzeliliśmy, to zrobił to rywal” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, trener KS II Chełmek.

„To był nas najsłabszy mecz w tym sezonie. Wszyscy przespaliśmy pierwsze 15 minut. Graliśmy na tyle fatalnie, że dziś cieszylibyśmy się nawet z remisu. Trzeba przyznać, że rywal miał swoje szanse bramkowe. Taki wynik byłby sprawiedliwym wynikiem. Zremisowaliśmy ten mecz w szatni a nie na boisku” – powiedział Piotr Żak z Pulsu Broszkowice.

Niedziela 26 września KS II Chełmek – Puls Broszkowice 2:3 (2:2)
Bramki: 1:0 Kaleta (10.), 2:0 Lieber (12.), 2:1 Michał Barciak (30.), 2:2 Janik (42.), 2:3 Janik (85.)

Składy:
KS II Chełmek: Szyba, Baczewski, Jeleń, Niemczyk, Nowotarski, Kamiński, Lieber, Piątek, Cieśla (75. Piątek), Kaleta, Kysiak (65. K. Bieniek). Trener: Konrad Karaśkiewicz.

Puls Broszkowice: Strzelecki, J. Wanat, Żak, Kmiecik, P. Kumor (75. M. Wanat), Wykręt (46. Tobik), Jończyk, Mukutadze (85. Ł. Kumor), Michał Barciak, Marcin Barciak, Janik. Trener: Grzegorz Kmiecik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .