Żacy i orlicy Iskry mają nowego trenera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 grudnia 2020 14:26

Zarząd Iskry zatrudnił nowego trenera żaków i orlików. Został nim Mariusz Skiernik.

Mariusz Skiernik pracował wcześniej z dziećmi i młodzieżą Korony Harmęże. Jako czynny zawodnik grał między innymi w LKS Rajsko, Koronie Harmęże i LKS Głębowice.

,,Cieszę się z tego powodu, że mogę spróbować zrobić coś dobrego w całkiem nowym miejscu. Jestem zaskoczony telefonem od działaczy Iskry i propozycją. Lubię wyzwania i pracę z dziećmi, dlatego nie zawahałem się ani chwili. Jestem zmotywowany do tego zadania i zrobię co w mojej mocy, aby dzieci, rodzice i zarząd byli ze mnie zadowoleni.” – powiedział trener Iskry.

,,Chciałbym bardzo zachęcić rodziców do wysyłania dzieci na treningi. Szukamy zawodników szczególnie w roczniku 2010 i 2011 jak i młodszych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze mną czy też z zarządem klubu Iskra Brzezinka” – dodał Skiernik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .