Zaborzanka wysoko wygrała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 września 2021 09:55

Zaborzanka Zaborze wygrała u siebie z rezerwami Brzeziny Osiek 8:1.

Mecz zaczął się od samobójczego gola dla gości. Potem strzelała już tylko Zaborzanka. Jeden gol dla gospodarzy padł po stałym fragmencie gry. Reszta była wynikiem składnych akcji.

„Początek meczu nie był dla nas udany. Potem udało się nam wyrównać po karnym. Przed nim jeden z naszych rywali otrzymał czerwoną kartkę. W kolejnych fazach meczu kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń. Gole zdobywaliśmy po ładnych i składnych akcjach” – powiedział Patryk Malik, grający trener Zaborzanki Zaborze.

„Wszystko było  w porządku do 22. minuty. Prowadziliśmy i mieliśmy jeszcze dwie szanse bramkowe. Po golu na 1:1 i czerwonej kartce dla J. Płonki za zatrzymanie piłki zmierzającej do bramki ręką gra nam się posypała. Nasza młodzież stanęła. Grając w dziesięciu przestraszyli się rywala, który bezlitośnie to wykorzystał. Nie mieliśmy dziś żadnego zawodnika z pierwszej drużyny i to miało wpływ na grę. To lekcja dla nas” – powiedział Leszek Młocek, trener Brzeziny II Osiek.

Sobota 18 września Zaborzanka Zaborze – Brzezina II Osiek 8:1
Bramki: dla Zaborzanki Pest cztery, Ostrowski dwie, Semik rzut karny, Migdał, dla Brzeziny II samobójczy.

Składy:
Zaborzanka Zaborze: Kuleta, Knapik, Gworek (20. Malik), Zguda, Gaweł, Kucharczyk (70. Migdał), Semik, Stachura (80. Bochenek), Ostrowski, Pest (80. Kosek), Korczyk (60. Walus). Trener: Patryk Malik.

Brzezina II Osiek: Wolas, J. Płonka (czerwona), Dzierżawa, Majda, W. Kawczak, Spisak, K. Kuźma, Mydlarz (70. J. Bies), P. Kuźma (63. Zygmunt), M. Kawczak (58. Jekiełek), Kocemba. Trener: Leszek Młocek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .