Zaborzanka wycofana z A klasy

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 sierpnia 2017

Zaborzanka Zaborze nie zagra w nowym sezonie w A klasie. Zarząd klubu wycofał seniorów z rozgrywek.

O tym, że klub z Zaborza ma spory problem z różnymi kwestiami, między inny z trenerem i składem, wiadomo było od dawna. W przerwie letniej zarząd klubu z gminy Oświęcim do ostatniej chwili starał się zabezpieczyć grę seniorów w nowym sezonie. Wielu zawodników jednak z drużyny odeszło. W związku z tym Wojciech Włodarczyk, który miał być trenerem ekipy  z gminy Oświęcim i przede wszystkim osoby zarządzające klubem z Zaborza musieli podjąć bardzo drastyczną decyzję. Zaborzanka przynajmniej na rok znika z rozgrywek seniorskich.

W związku  z tym, że LKS Bulowice miał podejmować dziś zgodnie z terminarzem Zaborzankę w pierwszej kolejce, mecz się nie odbędzie. W zamian za to beniaminek A klasy zagra o 16 sparing z Niwą Nowa Wieś. Mecz drugiej z wymienionych zespołów został przełożony na wtorek na godz. 16. Górnik Libiąż bardzo późno zdecydował się na udział w rozgrywkach V ligi i nie zdążyłby zarejestrować zespołu do dziś.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa