Zaborzanka rozgromiła rywali na ich boisku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna,Siatkówka  |   19 sierpnia 2015 01:50

Zaborzanka Zaborze wygrała 8:2 w wyjazdowym spotkaniu LKS Głębowice.

Goście byli w niedziele bardzo skuteczni. Po 20 minutach gry wygrywali 0:2. Do przerwy było 0:4. Gospodarze próbowali zmienić coś na swoją korzyść, ale piłkarze Zaborzanki w tym spotkaniu na niewiele im pozwolili, a sami dołożyli cztery gole.

LKS Głębowice – Zaborzanka Zaborze 2:8 (0:4)
Bramki: dla LKS Głębowice Klimczyk i Forma, dla Zaborzanki: cztery Krawczyk, dwie Węgrzyn, Welber, Łach po jednej.

LKS Głębowice: Wandor, Głowacki, W. Nowak, P. Szypuła, R. Nowak, Ćwiertnia (Leśniak), J. Nowak, Ł. Szałajko, Forma, M. Szypuła (Klimczyk), Skiernik. Trener: Jacek Nowak.

Zaborzanka Zaborze: Gaweł – Jęczała, Gajewski, Kruczała, Szabla – Welber (57. Stańczyk), Semik (75. Kuwik), Kiełtyka (63. Dobkowski), Łach – Krawczyk, Węgrzyn (70. Borowski). Trener: Rafał Przybyła.