Zaborzanka opuściła ostatnie miejsce w tabeli

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 czerwca 2021 10:50

Zaborzanka Zaborze wygrała na swoim boisku z Pulsem Broszkowice 1:0 i opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Nadal jednak musi walczyć o utrzymanie.

W 57. minucie rzut wolny z 23 metrów wykonywał Opala. Po jego uderzeniu piłka przeleciała nad murem i wpadła w samo okienko.

„Cieszy mnie to, że w kolejnym naszym meczu widoczne jest zaangażowanie w grę. Nie było tu mowy o odpuszczeniu meczu przez Puls. Zdecydowały o tym  względy osobiste. Znamy się z różnych sfer i w meczach zawsze rywalizujemy zaciekle. Jedni i drudzy walczyli. Obu zespołom zależało na wygraniu. W pierwszej połowie mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki. Były sytuacje strzeleckie, ale zabrakło goli. W drugiej gra się wyrównała, ale nadal groźnie atakowaliśmy” – powiedział Rafał Przybyła, trener Zaborzanki Zaborze.

„Wygrała drużyna bardziej zdeterminowana. Muszę jednak przyznać, że zagraliśmy lepiej niż z Strumieniem. Mieliśmy sporo sytuacji, ale ich nie wykorzystaliśmy. Myślę, że Zaborzanka była lepsza o ten jeden gol” – powiedział Jakub Jończyk, grający trener Pulsu Broszkowice.

Niedziela 13 czerwca Zaborzanka Zaborze – Puls Broszkowice 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Opala (57.)

Składy:
Zaborzanka Zaborze: Pędlowski, Jęczała, Gajewski, Malik, Kleczkowski, Łach, Żywicki, Semik, Opala, Wróbel (87. Pactwa), Pest (75. Gustowski). Trener: Rafał Przybyła.

Puls Broszkowice: Strzelecki, Szewczuk (46. Krompiec), Marcin Barciak, Żak, P. Kumor (80. Radzik), J. Wanat (75. Wykręt), M. Wanat (60. Ł. Kumor), Jończyk, Tobik, Michał Barciak, Janik. Trener: Jakub Jończyk.

 

Zobacz również:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .