Wysokie zwycięstwo Teamu Sportu w meczu bez historii

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 września 2018

Team Sport Hejnał Kęty wygrał z Solavią Grojec 6:0. Był to mecz bez historii.

W 15. minucie ze skrzydła w pole karne zagrywał Kadłubicki. Akcję dobry strzałem z dziewięciu metrów wykończył Jaromin. Ten sam zawodnik wywalczył futbolówkę w 25. minucie na dwudziestym metrze, wymanewrował bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W 33. minucie po dośrodkowaniu Karpińskiego skutecznie główkował Ochman.

W drugiej odsłonie gospodarze powiększyli swoją przewagę. W 59. minucie Jaromin zagrał na 12 metr do Oczkowskiego. Zawodnik klubu z Kęt zaprezentował udany zwód i skierował futbolówkę do bramki. W 71. minucie strzelec piątego gola obsłużył dobrym podaniem Nguyena. Piłkarz nie zmarnował okazji.  W 75. minucie Kadłubicki wymanewrował defensora Solavii i zagrał na siódmy metr do Nguyena, który nie zmarnował dogodnej okazji.

Sobota 8 września Team Sport Hejnał Kęty – Solavia Grojec 6:0

Bramki: 1:0 Jaromin 15., 2:0 Jaromin 25.,  3:0 Ochman 33., 4:0 Oczkowski 59., 5:0 Nguyen 72., 6:0 Nguyen 75.

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Kadłubicki, Januszyk, Korzonkiewicz, Karpiński zm. 9. Nguyen, Waluś zm. 46. Pieczora, Oczkowski, Kliś zm. 59. Zemła, Ochman zm. 65. Zontek, Sitarz zm. 46. A. Januszyk, Jaromin. Trener: Łukasz Szczepaniak.

Solavia Grojec: Jarzyna zm. 46. Kołodziej, Smolarek, Zygmunt, Noworyta, Wiktoruk, Wołek, Krężel, Mroczek, Płaczek, Kozieł, Witek zm. 75. Borowczyk. Trener: Radosław Noworyta w zastępstwie.