Wysokie zwycięstwo Teamu Sportu w meczu bez historii

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 września 2018

Team Sport Hejnał Kęty wygrał z Solavią Grojec 6:0. Był to mecz bez historii.

W 15. minucie ze skrzydła w pole karne zagrywał Kadłubicki. Akcję dobry strzałem z dziewięciu metrów wykończył Jaromin. Ten sam zawodnik wywalczył futbolówkę w 25. minucie na dwudziestym metrze, wymanewrował bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W 33. minucie po dośrodkowaniu Karpińskiego skutecznie główkował Ochman.

W drugiej odsłonie gospodarze powiększyli swoją przewagę. W 59. minucie Jaromin zagrał na 12 metr do Oczkowskiego. Zawodnik klubu z Kęt zaprezentował udany zwód i skierował futbolówkę do bramki. W 71. minucie strzelec piątego gola obsłużył dobrym podaniem Nguyena. Piłkarz nie zmarnował okazji.  W 75. minucie Kadłubicki wymanewrował defensora Solavii i zagrał na siódmy metr do Nguyena, który nie zmarnował dogodnej okazji.

Sobota 8 września Team Sport Hejnał Kęty – Solavia Grojec 6:0

Bramki: 1:0 Jaromin 15., 2:0 Jaromin 25.,  3:0 Ochman 33., 4:0 Oczkowski 59., 5:0 Nguyen 72., 6:0 Nguyen 75.

Składy:

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Kadłubicki, Januszyk, Korzonkiewicz, Karpiński zm. 9. Nguyen, Waluś zm. 46. Pieczora, Oczkowski, Kliś zm. 59. Zemła, Ochman zm. 65. Zontek, Sitarz zm. 46. A. Januszyk, Jaromin. Trener: Łukasz Szczepaniak.

Solavia Grojec: Jarzyna zm. 46. Kołodziej, Smolarek, Zygmunt, Noworyta, Wiktoruk, Wołek, Krężel, Mroczek, Płaczek, Kozieł, Witek zm. 75. Borowczyk. Trener: Radosław Noworyta w zastępstwie.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa