Wysokie zwycięstwo Strumienia

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 maja 2021 15:56

Strumień wygrał u siebie z LKS Bulowice 5:0. W tej rundzie drużyna z Polanki Wielkiej ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i remis.

W 43. minucie Antecki wymanewrował kilku rywali i dobrym strzałem otworzył wynik spotkania. W 55. minucie bramkarz odbił piłkę zagraną przez Brzezińskiego. Strzał dobił Antecki. Dwie minuty później jeden z zawodników Strumienia wycofał futbolówkę do Romanka. Po jego uderzeniu piłka wpadła do siatki pod poprzeczką.

W 69. minucie Grubka strzelił gola strzałem z trzech metrów. W 87. minucie Borowczyk zagrał prostopadle do Jarzyny, który minął bramkarza i strzelił do pustej bramki.

,,W pierwszej połowie mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, ale też problemem było dla nas finalizowanie akcji. W drugiej odsłonie mocno przyśpieszyliśmy. Szybko strzelone gole ustawiły mecz” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

,,Spotkanie zdominowali rywale. My ograniczyliśmy się do kontr. Mieliśmy problem z utrzymaniem się przy piłce. Strumień był dobrze dysponowany i zasłużenie wygrał” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

Poniedziałek 3 maja Strumień Polanka Wielka – LKS Bulowice 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Antecki (43.), 2:0 Antecki (55.), 3:0 Romanek (57.), 4:0 Grubka (69.), 5:0 Jarzyna (87.)

Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Trawkowski, Herma, Łukaszczyk, Zimnal, Ryszka (80. piotr Grubka), Romanek (65. Hamerski), Brzeziński, Jaszczyk (70. Jarzyna), Antecki, Paweł Grubka (65. Borowczyk). Trener: Łukasz Jasek.

LKS Bulowice: Hrapkowicz, Mrzygłód, Lechowicz, Sobala, Surma, M. Handy, S. Handy, Matusiak, Waligórski (20. Łysoń), Wandzel (46. Nalborczyk), Michalak. Trener: Piotr Sobala.