Wysokie zwycięstwo KS Chełmek

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 września 2019 07:49

KS Chełmek wygrał z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska 4:1. Wygrana gospodarzy nie podlegała dyskusji.

W 30. minucie Wykręt zagrał do Hankusa, a ten oddał ładny dla oka  strzał z około 25 metrów. W 60. minucie Kustra otrzymał piłkę od Hankusa i pokonał bramkarza strzałem na dalszy róg.

W 65. minucie Welber wrzucił piłkę ze skrzydła. Gola zdobył Majka. W 75.  minucie później strzelec poprzedniego gola uderzył skutecznie głową po dośrodkowaniu Kustry. Trzy minuty później sędzia przyznał rzut karny gospodarzom. Jedenastki nie wykorzystał Kustra. W 89. minucie przyjezdni zdobyli bramkę ,,na otarcie łez”. Na listę strzelców wpisał się Turek.

Niedziela 29 września KS Chełmek – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Hankus (30.), 2:0 Kustra (60.), 3:0 Majka (65.), 4:0 Majka (75.), 4:1 Turek (89.) W 78. minucie Kustra nie wykorzystał rzutu karnego.

KS Chełmek: Żołneczko, Nędza, Chylaszek, Krzyśko, Kantek, Sidor, Kustra (75. Pędrys,) Hankus (75. J. Bieniek), Kaleta (60. Sermak), Wykręt (60. Glauber), Majka (83. Podbrożny) . Trener: Paweł Sidorowicz.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska: Wypiór, Sroka (46. Turek), Socała, Pasionek, Oleksy (65. Pająk), Kryjak, Kołodziej (60. Fujawa), Hobrzyk, Buraczek, Boczarski, Rokowski.