Wysoka przegrana LKS Jawiszowice w Myślenicach

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 września 2018

LKS Jawiszowice przegrał z Dalinem w Myślenicach 1:5.

W 11. minucie rzut rożny wykonywał Górecki. Kałat zgrał do Stelmacha, a ten pokonał bramkarza strzałem głową. W 21. minucie z lewego skrzydła zagrywał Bartula. Podanie przedłużył Korczyk. Futbolówka po uderzeniu Hałata przeleciała nad poprzeczką.

W 31. minucie Szymala bardzo dobrze interweniował po strzale Jagły. W 33. minucie błąd popełnili obrońcy klubu z gminy Brzeszcze. J. Górecki obsłużył dobrym podaniem M. Góreckiego, a ten nie zmarnował dobrej okazji strzeleckiej.  W 55. minucie asystujący i autor gola zamienili się rolami, więc ich drużyna wygrywała trzema bramkami.

W 59. minucie zawodnicy Dalinu czwarty raz poradzili sobie z defensywą rywali. M. Górecki zagrał do Senderskiego, który oddał futbolówkę J. Góreckiemu. Zawodnik drugi raz w tym meczu wpisał się na liste strzelców.

W 65. minucie LKS Jawiszowice zdobył gola honorowego. Zdaniem sędziego w szesnastce faulowany był Hałat. Rzut karny wykonywał Herman. Piłka po jego uderzeniu poszła po ręce Szuby i ugrzęzła w siatce. Dwie minuty później gospodarze strzelili piątego gola.

Niedziela 16 września Dalin Myślenice – LKS Jawiszowice 5:1

Bramki: 1:0 Stelmach 11., 2:0 M. Górecki 33., 3:0 J. Górecki 55., 4:0 J. Górecki 59., 4:1 Herman rzut karny 65., 5:1 67.

Dalin Myślenice: Szuba, Żółkoś zm. 75. Tokarz, Pilch, Jagła, Senderski, Stelmach, J. Górecki, Wojtan zm. 75. Biel, Kałat, Grzybek zm. 68. Paryła, M. Górecki zm. 68. O. Górecki.

LKS Jawiszowice: Szymala, Grabczyński, Kabara, Bednarczyk zm. 73. Kryger, Szymonik, Bartula, Nagi, Hałat zm. 77. Skęczek, Korczyk zm. 46. Hankus, Herman, Pyrlik. Trener: Jarosław Płonka.