Wyniki środowych meczów – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 maja 2021 11:42

Podajemy wyniki meczów z grupy zachodniej IV Ligi i Ligi Okręgowej  które piłkarze rozegrali w środę.

Wkrótce w eFO pojawią się relacje ze spotkań.

IV Liga Grupa Zachodnia 

Beskid Andrychów – Clepardia Kraków 0:0
Dalin Myślenice – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:0
LKS Śledziejowice – Puszcza II Niepołomice 6:4
MKS Trzebinia – Unia Oświęcim 1:1
Nowa Proszowianka Proszowice pauzowała
Orzeł Piaski Wielkie – LKS Rajsko 1:1
Orzeł Ryczów – Sokół Kocmyrzów Baranówka 2:2
Pcimianka Pcim – KS Chełmek 1:1
Słomniczanka Słomniki – LKS Jawiszowice 1:1
Wiślanie Jaśkowice – Garbarnia II Kraków 3:3

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Wiślanie Jaśkowice 40 56:14

2

Orzeł Ryczów 39 38:17

3

Beskid Andrychów 33 31:21

4

Dalin Myślenice 30 35:27

5

Sokół Kocmyrzów Baranówka 29 37:21

6

MKS Trzebinia 29 29:23

7

LKS Jawiszowice 28 33:28

8

LS Chełmek 25 32:22

9

Pcimianka Pcim 25 29:23
10 LKS Śledziejowice 23 36:44

11

Unia Oświęcim 23 30:27

12

Clepardia Kraków 23 32:28

13

Orzeł Piaski Wielkie 22 16:26

14

Garbarnia II Kraków 20 27:31

15

Słomniczanka Słomniki 18 25:37

16

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 18 20:38

17

LKS Rajsko 13 22:40

18

Puszcza II Niepołomice 11 22:47

19

Nowa Proszowianka 2 13:49

V Liga

Garbarz Zembrzyce – Brzezina Osiek 1:3
Halniak Maków Podhalański – LKS Żarki 0:1
LKS Gorzów pauzował
MKS Libiąż – Nadwiślanin Gromiec 2:3
Niwa Nowa Wieś – Zatorzanka Zator 5:0
Sokół Przytkowice – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:1
Sosnowianka Stanisław Dolny – Babia Góra Sucha Beskidzka 0:1
Team Sport Hejnał Kęty – Tempo Białka 0:1
Zgoda Byczyna – Victoria 1918 Jaworzno 0:5

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 51 53:14
2 Niwa Nowa Wieś 47 46:15
3 Nadwiślanin Gromiec 46 46:22
4 Team Sport Hejnał Kęty 45 51:21

5

Brzezina Osiek 43 38:10

6

Babia Góra Sucha Beskidzka 37 40:23
7 LKS Gorzów 28 38:36

8

Zgoda Byczyna 27 28:41

9

Sokół Przytkowice 27 25:33

10

LKS Żarki 25 31:34

11

MKS Libiąż 24 31:34

12

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 33:35

13

Halniak Maków Podhalański 22 23:40

14

Victoria 1918 Jaworzno 21 39:41

15

Zatorzanka Zator 17 27:52

16

Garbarz Zembrzyce 11 19:58

17

Sosnowianka Stanisław Dolny 7 22:81

 


A Klasa

W środę nie grali.

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Przeciszovia Przeciszów 44 61:18

2

Górnik Brzeszcze 43 56:14

3

Strumień Polanka Wielka 40 51:22

4

LKS Bobrek 32 37:24

5

Zgoda Malec 30 49:34

6

Orzeł Witkowice 27 39:31

7

Soła Łęki 22 32:29

8

S0lavia Grojec 19 28:41

9

LKS Bulowice 18 25:49

10

Puls Broszkowice 17 40:55

11

LKS Piotrowice 17 25:49

12

Pogórze Gierałtowice 12 23:49

13

Zaborzanka Zaborze 10 15:47

14

Sygnał Włosienica 9 32:51

 


B Klasa

W środę nie grali.

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 48 78:15

2

Korona Harmęże 34 46:37

3

KS II Chełmek 28 60:31

4

Skawa Podolsze 16 29:36

5

LKS Palczowice 12 24:58

6

LKS Poręba Wielka 12 23:55

7

LKS Głębowice 10 29:57

 

 

Przeczytaj relacje ze spotkań

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .