Wyniki środowych meczów- TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 września 2020 08:42

W tą środę drużyny z V ligi rozgrywały kolejkę ligową. Podajemy wyniki wszystkich meczów.

 

IV Liga Grupa Zachodnia

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Beskid Andrychów 12 12:7

2

Orzeł Piaski Wielkie 12 11:7

3

Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 11:2

4

Dalin Myślenice 10 10:4

5

Orzeł Ryczów 10 7:4

6

Wiślanie Jaśkowice 9 13:2

7

MKS Trzebinia 9 9:9

8

KS Chełmek 7 8:5

9

Unia Oświęcim 7 7:5

10

Pcimianka Pcim 7 8:7

11

Słomniczanka Słomniki 7 5:7

12

LKS Śledziejowice 7 9:12

13

LKS Rajsko 6 6:13

14

LKS Jawiszowice 6 8:9

15

Clepardia Kraków 5 11:8

16

Puszcza II Niepołomice 3 8:15

17

Nowa Proszowianka 1 0:6

18

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 6:18

19

Garbarnia II Kraków 0 5:14

 


V Liga 

Garbarz Zembrzyce – Tempo Białka 1:6
Halniak Maków Podhalański – Team Sport Hejnał Kęty 1:2
LKS Gorzów – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:3
MKS Libiąż – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:0
Nadwiślanin Gromiec – Brzezina Osiek 2:0
Niwa Nowa Wieś – Victoria 1918 Jaworzno 2:3
Sosnowianka Stanisław Dolny – Sokół Przytkowice 1:3
Zatorzanka Zator – LKS Żarki 0:2

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 16 20:4

2

Niwa Nowa Wieś 15 10:4
3 Nadwiślanin Gromiec 15 13:4

4

LKS Żarki  14 13:7

5

Team Sport Hejnał Kęty 13 19:6

6

Babia Góra Sucha Beskidzka 13 17:5
7 Brzezina Osiek 13 12:3

8

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 13 15:6

9

MKS Libiąż 9 7:7

10

Victoria 1918  Jaworzno 9 15:15

11

Sokół Przytkowice 8 9:7

12

LKS Gorzów 7 10:15

13

Zgoda Byczyna 5 6:14

14

Sosnowianka Stanisław Dolny 4 9:35

15

Zatorzanka Zator 3 4:13

16

Halniak Maków Podhalański 3 3:13

17

Garbarz Zembrzyce 0 3:27

 


A Klasa

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Przeciszovia Przeciszów 15 19:4

2

Górnik Brzeszcze 12 19:4

3

LKS Bobrek 12 14:9

4

Orzeł Witkowice 12 15:7

5

Strumień Polanka Wielka 9 13:5

6

Soła Łęki 9 13:9

7

Zgoda Malec 7 14:13

8

Solavia Grojec 4 5:8

9

Sygnał Włosienica 3 9:15

10.

LKS Piotrowice 3 6:12

11

Puls Broszkowice 3 8:17

12

Pogórze Gierałtowice 3 7:16

13

Zaborzanka Zaborze 3 3:14

14

LKS Bulowice 3 5:17

 


B Klasa

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 12 18:8

2

Korona Harmęże 9 17:12

3

KS II Chełmek 6 16:12

4

LKS Palczowice 6 9:15

5

LKS Poręba Wielka 3 10:12

6

Skawa Podolsze 3 9:15

7

LKS Głębowice 3 8:15

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .